Ajankohtaiset

<< Takaisin

« Takaisin

Keski-Suomen Ohjaamojen päivitystavoissa poikkeuksia

Seuraavat Ohjaamot palvelevat poikkeuksellisesti vain etänä koronavirusepidemian vuoksi:

  • Ohjaamo Hankasalmen työntekijät ovat tavoitettavissa etäyhteyksillä keskiviikkoisin klo 12–15, puh.  040 593 8529 ja sähköposti ohjaamo@hankasalmi.fi
  • Ohjaamo Jyväskylän työntekijät ovat tavoitettavissa etäyhteyksillä arkisin klo 8-16, puh. 050 311 8877 (soitto, tekstiviesti, WhatsApp) ja sähköposti ohjaamo@jyvaskyla.fi
  • Ohjaamo Keuruun työntekijät ovat tavoitettavissa etäyhteyksillä tiistaisin klo 12–15, puh. 0400 232 115 ja sähköposti ohjaamo@keuruu.fi
  • Ohjaamo Laukaan työntekijät ovat tavoitettavissa etäyhteyksillä keskiviikkoisin klo 10–15, puh.  040 6745 494 ja sähköposti ohjaamo@laukaa.fi
  • Ohjaamo Saarijärven työntekijät ovat tavoitettavissa etäyhteyksillä tiistaisin klo 12–15, puh. 044 4598 311 (soitto, tekstiviesti, WhatsApp)  ja sähköposti ohjaamo@saarijarvi.fi
  • Ohjaamo Äänekoski työntekijät ovat tavoitettavissa etäyhteyksillä torstaisin klo 12–15 välisenä aikana:
    • nuorten sosiaalityöntekijä Sari Kinnunen, sari.kinnunen@aanekoski.fi ja 040 586 7864

    • TE-palveluiden asiantuntija Arja Marjonen arja.marjonen@aanekoski.fi ja 0295 04 6017

    • Äänekosken kaupungin työllisyyspalveluiden työntekijä /ohjaamokoordinaattori Oona Laiho, oona.laiho@aanekoski.fi ja 040568 5942

    • Hohto-hankkeen ura- ja opinto-ohjaaja Erika Nieminen erika.nieminen@laukaa.fi ja 040 635 0138

    • Poken opinto-ohjaaja Pirkko Pinola, pirkko.pinola@poke.fi ja 040 567 3205

    • Etsivät nuorisotyöntekijät:

      • Pauliina Koljonen, pauliina.koljonen@aanekoski.fi ja 0400 115258

      • Sini Moberg (1.4.2020 saakka) sini.moberg@aanekoski.fi ja 040 536 5309

      • Saija Bågman, saija.bagman@aanekoski.fi ja 0400 115259

Noudatamme asiakaspalvelussamme THL:n ja AVI:n ohjeita. Seuraathan aktiivisesti viranomaisten tiedotteita koronaviruksesta.


Oma
asiointi