EURES-asiantuntijat

  • Ragnar Luur  
     ragnar.luur@te-toimisto.fi
     +358 295 044 048

  • Sanna Davidsson
     sanna.davidsson@te-toimisto.fi
     +358 295 046 558

  • Vuokko Keränen
     eures.hame@te-toimisto.fi
     +358 295 041 604

  • Kaisu Marttila
     kaisu.marttila@te-toimisto.fi
     +358 295 042 054

    Virpi Siiri
     virpi.siiri@te-toimisto.fi
     +358 295 042 270

  • Teemu Ahtonen
     teemu.ahtonen@te-toimisto.fi
     +358 295 043 105

  • Mari Turunen  
     mari.turunen@te-toimisto.fi
     +358 295 046 215

    Jani Vaajala
     jani.vaajala@te-toimisto.fi
     +358 295 025 612

  • Nikola Pantchev
     eures.lappi@te-toimisto.fi
     +358 295 039 666

    Roosa Salomaa
     eures.lappi@te-toimisto.fi
     +358 295 039 591

    Pertti Tikkala
     eures.lappi@te-toimisto.fi
     +358 295 039 676

    Vera Vikström
    eures.lappi@te-toimisto.fi
    +358 295 039 655

    Laura Silvan-Haliseva (virkavapaalla)
    eures.lappi@te-toimisto.fi
    +358 295 039 646

  • Mervi Alho
    kvrekry.pirkanmaa@te-toimisto.fi
    +358 295 045 928

    Daria Kettunen
    kvrekry.pirkanmaa@te-toimisto.fi
    +358 295 041 299

    Teemu Sernola
    kvrekry.pirkanmaa@te-toimisto.fi
    +358 295 045 945

  • Marko Laukas
     marko.laukas@te-toimisto.fi
     +358 50 535 1586

  • Taru Asikainen  
     taru.asikainen@te-toimisto.fi
     +358 295 043 031

    Jukka Litja  
     jukka.litja@te-toimisto.fi
     +358 295 043 093

  • Tina Sundqvist  
     eures.oulu@te-toimisto.fi
     +358 295 056 737

  • Samuli Miettinen
    samuli.miettinen@te-toimisto.fi
    +358 295 043 608

    Seliina Varis
    seliina.varis@te-toimisto.fi
    +358 295 043 669

  • Anne Helin
    anne.helin@te-toimisto.fi
    +358 295 045246

    Timo Muurinen  
     timo.muurinen@te-toimisto.fi
     +358 295 045 107

    Taina Tuovinen  
     taina.tuovinen@te-toimisto.fi
     +358 295 045 186

  • Sähköpostiyhteydenotot osoitteeseen kvrekrytointi.uusimaa@te-toimisto.fi

    Marina Finckenberg
    +358 295 025 664

    Nina Jeskanen
     +358 295 040 115

    Sabine Keturi-Philipp
     +358 295 040 023

    Tupu Kinnunen  
     +358 295 040 334

    Tanja Kyllönen
     +358 295 040 864

    Jarna Lahti
     +358 295 040 086

    Arne Linderborg
     +358 295 040 452

    Marita Nieminen-Seppälä
     +358 295 040 561

    Saija Repo
     +358 295 040 116

    Jenni Siponen
     +358 295 040 149

    John Watson
    +358 295 040 848

  • Riikka Lahtinen
     riikka.lahtinen@te-toimisto.fi
     +358 295 044 790

    Tomi Puranen  
     tomi.puranen@te-toimisto.fi
     +358 295 044 733

    Ilona Wakonen
     ilona.wakonen@te-toimisto.fi
     0295 044 678

  • Valtakunnallista EURES-neuvontaa henkilöasiakkaille saat sähköpostitse eures@te-toimisto.fi

Päivitetty: 28.03.2023