Kontaktuppgifter till samordnarna i AN-byråerna

  • Pellavatehtaankatu 25
    PL 587, 33100 Tampere
    0295 025 500

    Laitinen Niina, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 045 901, niina.laitinen@te-toimisto.fi

    Rantanen Ilkka, tjänster för arbetssökande
    0295 045 733, ilkka.rantanen@te-toimisto.fi

    Rantanen Salla, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 045 599, salla.rantanen@te-toimisto.fi

    Valkonen Anu, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 045 994, anu.valkonen@te-toimisto.fi

  • Itsenäisyydenaukio 2
    20800 Turku
    0295 044 500

    Hokkanen Ville, Tjänster för arbetssökande
    0295 044 840, ville.hokkanen@te-toimisto.fi

    Katre Saaremäel, Tjänster för arbetsgivare
    0295 044 834, katre.saaremael@te-toimisto.fi

  • Kalliokatu 4
    PL 70, 87101 Kajaani
    0295 039 000

    Nevalainen Kati, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 039 005, kati.nevalainen@te-toimisto.fi

  • Valtakatu 16
    96200 Rovaniemi
    0295 039 500

    Hannula Katja, Tjänster för arbetssökande
    0295 039 763, katja.hannula@te-toimisto.fi

    Sirviö Johanna, Tjänster för arbetsgivare
    0295 037 070, johanna.sirvio@te-toimisto.fi

  • PL 400, 40101 Jyväskylä

    Heikkilä Olive, Tjänster för arbetssökande
    0295 046 047, olive.heikkila@te-toimisto.fi

    Mäkinen Anne, Tjänster för arbetsgivare
    0295 046 024, anne.makinen@te-toimisto.fi

    Saastamoinen Virpi, Tjänster för arbetssökande
    0295 046 164, virpi.saastamoinen@te-toimisto.fi

    Sihvonen Merja, Tjänster för arbetssökande
    0295 046 175, merja.sihvonen@te-toimisto.fi

  • Torikatu 36 A (4. krs)
    PL 93, 80101 Joensuu
    0295 043 000

    Ehrukainen Kaisa, Tjänster för arbetssökande
    0295 043 034, kaisa.ehrukainen@te-toimisto.fi

    Ikonen-Kontturi Sanna, Tjänster för arbetssökande
    sanna.ikonen-kontturi@te-toimisto.fi

  • Pohjois-Savon TE-toimisto
    PL 2000, 70101 Kuopio
    0295 043 500

    Pitkänen-Pääkkönen Marjaana, Tjänster för arbetssökande
    0295 043 670, marjaana.pitkanen-paakkonen@te-toimisto.fi

    Launonen Mirka, Henkilöasiakaspalvelu
    0295 043 770, mirka.launonen@te-toimisto.fi

    Pohjois-Savon TE-toimiston työkykykoordinaattoripalvelut

  • Adress: Uusikatu 52

    Postandress: Sepänkatu 20
    90100 Oulu
    0295 056 502

    kuntoutusneuvonta.pohjois-pohjanmaa@te-toimisto.fi

    Haapea Jaana, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 056 554, jaana.haapea@te-toimisto.fi

    Hakanen Jaana, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 056 282, jaana.hakanen@te-toimisto.fi

    Hiissa Marja, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 056 589, marja.hiissa@te-toimisto.fi

    Kaattari Suvi, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 056 783, suvi.kaattari@te-toimisto.fi

    Revonmäki Lea, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 056 068, lea.revonmaki@te-toimisto.fi

    Tervahauta Marja, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 056 765, marja.tervahauta@te-toimisto.fi

  • PL 1003
    00521 Helsinki
    0295 040 000

    Jaba Kirsi
    Lipasti Heli
    Soikkeli Susanna

    tyokyky.uusimaa@te-toimisto.fi

  • Teljänkatu 5
    PL 61, 28101 Pori
    0295 045 000

    Itähalme Heli, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 045 061, heli.itahalme@te-toimisto.fi

    Satakunnan TE-toimiston työkykykoordinaattoripalvelut

  • Hallituskatu 7
    45100 Kouvola
    0295 042 000

  • Jääkärinkatu 14
    PL 74, 50101 Mikkeli
    0295 044 000

    Hirvonen Mirja, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 044 066, mirja.hirvonen@te-toimisto.fi
    Byrå: Olavinkatu 24, 57130 Savonlinna

    Etelä-Savon TE-toimiston työkykykoordinaattoripalvelut

     

  • Valtionkatu 1
    60100 Seinäjoki
    0295 046 500

    Jaakola Tiina, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 046 189, tiina.jaakola@te-toimisto.fi

     

  • Vanainkatu 1
    PL 105, 13200 Hämeenlinna
    0295 025 500

    Loponen Kaisa, Tjänster för arbetsgivare, tjänster för arbetssökande
    0295 041 759, kaisa.loponen@te-toimisto.fi

  • Wolffintie 35 B
    65101 Vaasa
    0295 056 000

    Hyytiäinen Jaana-Maarit, Tjänster för arbetssökande
    0295 056 291, jaana-maarit.hyytiainen@te-toimisto.fi
    Byrå: Kokkola

    Ittonen Milja, Tjänster för arbetssökande
    0295 056 258, milja.ittonen@te-toimisto.fi

    Lähdemäki Riikka, Tjänster för arbetsgivare
    0295 056132, riikka.lahdemaki@te-toimisto.fi